Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nowosiadło - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Płock

Płock(Nowosiadło + 20 km)

3 990 000 zł220 m² 18 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Sprzedam wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w samym sercu płocka.Działka narożna 1410m2 z dwoma budynkami - domem mieszkalnym(220m2+80 m2piwnice) oraz nowoczesnym pawilonem usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Sanniki

Sanniki(Nowosiadło + 12 km)

520 000 zł172 m² 3 023,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Silver Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży przestronnego, zadbanego domu wolnostojącego o powierzchni ok. 170 m, położonego na działce 720 m w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Cekanowo

Cekanowo(Nowosiadło + 13 km)

1 399 000 zł240 m² 5 829,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Agora Nieruchomości poleca: dogodnie położona nieruchomość na którą składają się dom mieszkalny + warsztaty Województwo: mazowieckie, gmina: słupno Miejscowość: cekanowo Pow. użytkowa bud.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Stefana Batorego

Płock(Nowosiadło + 20 km)

2 470 000 zł630 m² 3 920,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Na sprzedaż: dom oraz budynki usługowo-produkcyjne z potencjałem adaptacyjnym Płock, ul. Batorego 4 Opis nieruchomości: dom mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jaroszewo-Wieś

Jaroszewo-Wieś(Nowosiadło + 25 km)

199 999 zł100 m² 1 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 208 m²

Przedstawiamy unikalną ofertę inwestycyjną, zlokalizowaną zaledwie 20 minut od centrum Płocka. Ta nieruchomość to doskonała propozycja dla inwestorów oraz osób poszukujących projektu z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bulkowo

Bulkowo(Nowosiadło + 19 km)

449 900 zł88 m² 5 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Na sprzedaż siedlisko, w którego skład wchodzi: murowany budynek mieszkalny (88m2) po częściowym remoncie, z możliwością adaptacji poddasza dwa budynki gospodarcze, murowane (161m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Płock

Płock(Nowosiadło + 20 km)

650 000 zł101,12 m² 6 428,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Mam przyjemność zaprezentowania oferty mini osiedla zlokalizowanego w pod płockich Ciechomicach. Na osiedlu będzie 5 budynków o powierzchni użytkowej 83 m kw. Każdy z domów będzie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł320 m² 2 171,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w ścisłym centrum Płock przy ul. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zalewskiego

Skarpa,Płock(Nowosiadło + 20 km)

560 000 zł100 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:407 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Płocku przy ul. K. Zalewskiego 3 osiedle Skarpa. Nieruchomość jednopiętrowa, podpiwniczona usytuowana w kameralnej okolicy Płocka z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Cicha

Cekanowo(Nowosiadło + 13 km)

1 450 000 zł345,62 m² 4 195,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 345m2 na działce 1012m2 .Nieruchomość znajduje się w pięknej ,otoczonej dojrzałym drzewostanem dzielnicy willowej w miejscowości Cekanowo(8.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nowosiadło

Nowosiadło,mazowieckie

739 000 zł144 m² 5 131,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w malowniczej i spokojnej okolicy Płocka. Nieruchomość o powierzchni 144 m2 położona jest na dużej, mierzącej aż 1495 m2 działce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij